لوله شیشه ای کوارتز مقاوم به خوردگی با طهارت بالای 99.99٪ با دمای کار 1100 °C
Product Details
| تایپ کنید: | لوله کوارتز را پاک کنید | برنامه: | نیمه هادی ، نوری |
|---|---|---|---|
| ضخامت: | 1-100 میلی متر | شکل: | مربع |
| خدمات پردازش: | مشت زدن ، برش | نام محصول: | لوله شیشه ای کوارتز |
| مواد: | SIO2 | SIO2: | SIO2> 99.99 ٪ |
| تراکم: | 2.2g/cm3 | رنگ: | شفاف شفاف |
| دمای کاری: | 1100 | نقطه ذوب: | 1732 ℃ |
| بندر: | بندر شانگهای و چیندائو | ||
| برجسته کردن |
لوله شیشه ای کوارتز با خلوص 99.99٪,لوله کوارتز ذوب شده مقاوم به خوردگی,لوله شیشه ای سیلیسی با دمای کار 1100 ℃,Corrosion Resistant Fused Quartz Tube,1100℃ Working Temperature Silica Glass Tube |
||
Product Description
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| برند | کوارتز شنگفان |
| محتوای SiO2 | 99.99% |
| تراکم | 2.2 گرام در سانتی متر |
| سختی (سطح مو) | 6.6 |
| نقطه ذوب | 1732°C |
| دمای کار | 1100°C |
| نقطه جوش | 1180°C |
| نقطه نرم شدن | 1630°C |
| تراکم | 2.2*103 kg/m3 | سختی | 5.5-6.5 مقیاس موهز |
| قدرت کششی | 4.8*107 Pa | قدرت فشرده سازی | >1.1*109 Pa |
| ماژول عمده | 3.7*1010 Pa | ماژول سفتی | 3.1*1010 Pa |
| مالکیت | مشخصات |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| شکل | دایره ای / گرد |
| استاندارد | JGS1 |
| مواد | 99.99٪ SiO2 |
| قطر | 1-800 میلی متر |
| ضخامت | 0.25-10mm |
| درخواست | پنجره های کوارتز نوری |
| انتقال نور | >92% |
| ارزش مقاومت | 1000 برابر شیشه معمولی |
- حاوی SiO2 بیش از 99.99% برای لوله های کوارتز با خلوص بالا
- دمای کار: 1250°C با دمای نرم شدن 1730°C
- ویژگی های بصری و شیمیایی عالی
- هیچ پوشش سطحی یا آلاینده ای وجود ندارد
- مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست
- ابعاد سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
- گواهینامه CE، RoHS و SGS
A: بله، ما از سفارشات نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت استقبال می کنیم.
ج: ظرف 15 روز پس از دریافت سپرده.
A: MOQ پایین، 1pc برای بررسی نمونه در دسترس است.
A: اول، ما را از الزامات خود مطلع کنید. دوم، ما بر اساس الزامات خود را نقل قول. سوم، مشتری نمونه تایید و محل سپرده. چهارم، ما تولید را ترتیب می دهیم.
A: DHL، UPS، FedEx یا TNT برای سفارشات کوچک (3-5 روز). حمل هوایی و دریایی نیز در دسترس است.
Product Highlights
لوله فلنج کوارتز با خلوص بالا 99.99٪ مقاوم در برابر خوردگی لوله شیشه ای کوارتز با نفوذ بالا با انتقال و حفاظت از نور UV عالی. مشخصات محصول پارامتر ارزش برند کوارتز شنگفان محتوای SiO2 99.99% تراکم 2.2 گرام در سانتی متر سختی (سطح مو) 6.6 نقطه ذوب 1732°C دمای کار 1100°C نقطه جوش 1180°C نقطه نرم شدن ...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
پایدار ابعاد 1-1000 میلی متر پایدار صفحه شیشه ای کوارتز توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیکا شفاف ذوب شده از ماسه کوارتز با خلوص بالا با پایداری شوک حرارتی عالی و انتقال زیاد ساخته شده است.این ماده در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره دمای بالا استفاده می شود. مشخصات جزئیات سریع ...
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
توضیحات محصول: 1.SiO2> 99.99٪ ، لوله کوارتز ذوب شده 2. دمای کار: 1250 3. عملکرد بصری و شیمیایی عالی 4. بدون پوشش سطح ونوزاد . 5. مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست. 6. هر گونه مشخصات می تواند ساخته شود. 7. شیشه کوارتز مواد اسیدی است ، به جز اسید هیدرولوئوریک و 300 درجه سانتیگراد اسید فسفریک حرا...
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
بدون صفحه حباب تخت شیشه ای عملکرد بصری عالی پنجره شیشه ای کوارتز با شکل دایره ای توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با د...
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با درجه حرارت بالا استفاده می شود. کاربرد صفحه کوارتز: مجتمع صنعتی نظامی ، ماشین آلات ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.