صفحه شیشه ای کوارتز شفاف با انتقال نور بالا، مقاومت در برابر دمای بالا و مقاومت در برابر خوردگی برای کاربردهای فنی
Product Details
| تایپ کنید: | صفحه کوارتز را پاک کنید | کاربرد: | نیمه هادی ، نوری |
|---|---|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر | شکل: | مربع / گرد |
| خدمات پردازش: | خم ، جوشکاری ، مشت زدن ، صیقل دادن | نام محصول: | صفحه کوارتز |
| مواد: | SIO2> 99.99 ٪ | تراکم: | 2.2g/cm3 |
| تمساح کار: | 1150 | سختی: | مورس 6.5 |
| نقطه ذوب کردن: | 1750-1850 | تحمل اسید: | 30 بار از سرامیک ، 150 برابر از فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | سفارشی | نقطه بازپرداخت: | 1180 |
| نقطه کرنش: | 1100 | بندر: | بندر شانگهای و چیندائو |
| برجسته کردن |
صفحه شیشه ای کوارتز با انتقال نور بالا,صفحه سیلیس ذوب شده با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا,صفحه کوارتز شفاف مقاوم در برابر خوردگی,High Temperature Resistance Fused Silica Plate,Corrosion Resistant Transparent Quartz Plate |
||
Product Description
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| برند | کوارتز شنگفان |
| محتوای SiO2 | 99.99% |
| تراکم | 2.2 گرام در سانتی متر |
| سختي (سطح موخ) | 6.6 |
| نقطه ذوب | 1732°C |
| دمای کار | 1100°C |
| نقطه جوش | 1180°C |
| نقطه نرم شدن | 1630°C |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| شکل | مربع/ گرد |
| استاندارد | JGS1, JGS2, JGS3 |
| مواد | 99.99٪ SiO2 |
| قطر | 1-800 میلی متر |
| ضخامت | 0.2-100 میلی متر |
| درخواست | اپتیک پنجره های کوارتز |
| انتقال نور | >92% |
| سختی | ۶ درجه مو5 |
| ارزش مقاومت | 1000 برابر بالاتر از شیشه معمولی |
- نقشه های ابعاد دقیق را ارائه دهید
- تولید بر اساس مشخصات ارائه شده
- مقاومت در برابر خوردگی بالا
- تحمل درجه حرارت فوق العاده بالا
- ظاهر زیبایی دوست داشتنی
- طراحی ساختاری فشرده
- عملکرد کاربر پسند
- قابلیت های برتر انتقال نور
- خواص عایق برق عالی
Product Highlights
صفحه شیشه ای کوارتز شفاف صفحات شیشه ای کوارتز با طهارت بالا که انتقال نور استثنایی و مقاومت مکانیکی را برای کاربردهای تجهیزات فنی ارائه می دهند. مشخصات محصول ویژگی ارزش برند کوارتز شنگفان محتوای SiO2 99.99% تراکم 2.2 گرام در سانتی متر سختي (سطح موخ) 6.6 نقطه ذوب 1732°C دمای کار 1100°C نقطه جوش 1180...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
پایدار ابعاد 1-1000 میلی متر پایدار صفحه شیشه ای کوارتز توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیکا شفاف ذوب شده از ماسه کوارتز با خلوص بالا با پایداری شوک حرارتی عالی و انتقال زیاد ساخته شده است.این ماده در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره دمای بالا استفاده می شود. مشخصات جزئیات سریع ...
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
توضیحات محصول: 1.SiO2> 99.99٪ ، لوله کوارتز ذوب شده 2. دمای کار: 1250 3. عملکرد بصری و شیمیایی عالی 4. بدون پوشش سطح ونوزاد . 5. مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست. 6. هر گونه مشخصات می تواند ساخته شود. 7. شیشه کوارتز مواد اسیدی است ، به جز اسید هیدرولوئوریک و 300 درجه سانتیگراد اسید فسفریک حرا...
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
بدون صفحه حباب تخت شیشه ای عملکرد بصری عالی پنجره شیشه ای کوارتز با شکل دایره ای توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با د...
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با درجه حرارت بالا استفاده می شود. کاربرد صفحه کوارتز: مجتمع صنعتی نظامی ، ماشین آلات ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.