لوله شیشه ای کوارتز 99.99٪ SiO2 با درجه 1180 °C و درجه 1100 °C برای کاربردهای نیمه هادی
جزئیات محصول
| تایپ کنید: | لوله کوارتز را پاک کنید | کاربرد: | نیمه هادی ، نوری |
|---|---|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر | شکل: | وابسته به بخشنامه |
| خدمات پردازش: | خم ، جوشکاری ، مشت زدن ، صیقل دادن | نام محصول: | لوله کوارتز |
| مواد: | SIO2> 99.99 ٪ | تراکم: | 2.2g/cm3 |
| تمساح کار: | 1150 | سختی: | مورس 6.5 |
| نقطه ذوب کردن: | 1750-1850 | تحمل اسید: | 30 بار از سرامیک ، 150 برابر از فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | سفارشی | نقطه بازپرداخت: | 1180 |
| نقطه کرنش: | 1100 | بندر: | بندر شانگهای و چیندائو |
| برجسته کردن |
لوله شیشه ای کوارتز نقطه آنیل 1180 ℃,لوله کوارتز ذوبی با نقطه کرنش 1100 درجه سانتیگراد,99.99٪ SiO2 خلوص سیلیکون شیشه ای لوله |
||
توضیحات محصول
| مالکیت | ارزش |
|---|---|
| برند | شنگفانکوارتز |
| SIO2 | 99.99% |
| تراکم | 2.2 ((g/cm3) |
| درجه سختی در مقیاس Moh | 6.6 |
| نقطه ذوب | 1732°C |
| دمای کار | 1100°C |
| نقطه انلاين | 1180°C |
| نقطه نرم شدن | 1630°C |
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| شکل | دایره ای / نیمه دایره ای |
| استاندارد | JGS1, JGS2, JGS3 |
| مواد | 99.99٪ SiO2 |
| قطر | 1-800 میلی متر |
| ضخامت | 0.2-100 میلی متر |
| درخواست | پنجره های کوارتز نوری |
| انتقال نور | >92% |
| سختی | موس 65 |
| ارزش مقاومت | 1000 برابر از شيشه عادي |

- نقشه های دقیق با ابعاد (واحد: میلی متر) ارائه دهید
- ما محصولات را طبق مشخصات شما تولید می کنیم
- تولید نیمه هادی
- دستگاه های منبع نور الکتریکی
- دستگاه های ارتباطی نیمه هادی
- تکنولوژی لیزر
- ابزارهای نوری
- تجهیزات آزمایشگاهی
- دستگاه های الکتریکی و پزشکی
- صنایع شیمیایی، الکترونیک و فلزات سازی
- مقاومت در برابر خوردگی بالا
- تحمل درجه حرارت استثنایی
- طراحی زیبایی شناختی
- ساختاری جمع و جور و پایدار
- انتقال نور عالی
- عایق برق برتر
- نیازهای خود را به اشتراک بگذارید
- ما بر اساس مشخصات شما ارائه می دهیم
- مشتری نمونه ها رو تاييد ميکنه و سپرده ميده
- ما تولید رو ترتیب میدیم
نکات برجسته محصول
بهره وری صنعتی و عملکرد لوله شیشه ای کوارتز مشخصات محصول مالکیت ارزش برند شنگفانکوارتز SIO2 99.99% تراکم 2.2 ((g/cm3) درجه سختی در مقیاس Moh 6.6 نقطه ذوب 1732°C دمای کار 1100°C نقطه انلاين 1180°C نقطه نرم شدن 1630°C مشخصات پارامتر جزئیات رنگ شفاف شکل دایره ای / نیمه دایره ای استاندارد JGS1, JGS2, ...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.