SIO2 99.99٪ لوله شیشه ای کوارتز با درجه حرارت کار 1100 ° C و انتقال نور بالا > 92٪
Product Details
| تایپ کنید: | صفحه کوارتز را پاک کنید | برنامه: | نیمه هادی ، نوری |
|---|---|---|---|
| ضخامت: | 1-100 میلی متر | شکل: | مربع |
| خدمات پردازش: | مشت زدن ، برش | نام محصول: | صفحه شیشه ای کوارتز |
| مواد: | SIO2 | SIO2: | SIO2> 99.99 ٪ |
| تراکم: | 2.2g/cm3 | رنگ: | شفاف شفاف |
| دمای کاری: | 1100 | نقطه ذوب: | 1732 ℃ |
| بندر: | بندر شانگهای و چیندائو | ||
| برجسته کردن |
لوله کوره لوله شیشه ای کوارتز,لوله شیشه ای کوارتز با کیفیت بالا,لوله شیشه ای کوارتز با دمای بالا,High Quality Quartz Glass Tube,High Temperature Quartz Glass Tube |
||
Product Description
| برند | کوارتز شنگفان |
|---|---|
| محتوای SIO2 | 99.99% |
| تراکم | 2.2 گرام در سانتی متر |
| سختي (سطح موخ) | 6.6 |
| نقطه ذوب | 1732°C |
| دمای کار | 1100°C |
| نقطه جوش | 1180°C |
| نقطه نرم شدن | 1630°C |
| تراکم | 2.2*103 kg/m3 | سختی | 5.5-6.5 مقیاس موهز |
|---|---|---|---|
| قدرت کششی | 4.8*107 Pa | قدرت فشرده سازی | >1.1*109 Pa |
| ماژول عمده | 3.7*1010 Pa | ماژول سفتی | 3.1*1010 Pa |
| نقطه نرم شدن | 1730°C | نقطه جوش | 1215°C |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| شکل | دایره ای / گرد |
| استاندارد | JGS1, JGS2, JGS3 |
| مواد | 99.99٪ SiO2 |
| قطر | 1-800 میلی متر |
| ضخامت | 0.2-100 میلی متر |
| درخواست | پنجره های کوارتز نوری |
| انتقال نور | >92% |
| سختی | ۶ درجه مو5 |
| ارزش مقاومت | 1000 برابر بالاتر از شیشه معمولی |
- حاوی SiO2 بیش از 99.99% برای لوله های کوارتز با خلوص بالا
- دمای کار: 1250°C با دمای نرم شدن 1730°C
- ویژگی های بصری و شیمیایی عالی
- هیچ پوشش سطحی یا آلاینده ای وجود ندارد
- مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست
- ابعاد سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
- گواهینامه CE، RoHS و SGS
A: بله، ما از سفارشات نمونه برای آزمایش و تأیید کیفیت استقبال می کنیم.
ج: ظرف 15 روز پس از دریافت سپرده.
A: MOQ پایین در دسترس است، با 1 قطعه برای بررسی نمونه.
A: اول، نیازها یا جزئیات درخواست خود را ارائه دهید. دوم، ما بر اساس مشخصات شما نقل قول می کنیم. سوم، نمونه ها را تایید کنید و سپرده بگذارید. چهارم، ما تولید را ترتیب می دهیم.
A: DHL، UPS، FedEx یا TNT برای سفارشات کوچک (3-5 روز تحویل) در دسترس است. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز در دسترس است.
Product Highlights
لوله شیشه ای کوارتز با کیفیت بالا برای کوره لوله با دمای بالا لوله شیشه ای کوارتز با نفوذ بالا با انتقال نور UV استثنایی و خواص شفافیت محافظ. مشخصات محصول برندکوارتز شنگفان محتوای SIO299.99% تراکم2.2 گرام در سانتی متر سختي (سطح موخ)6.6 نقطه ذوب1732°C دمای کار1100°C نقطه جوش1180°C نقطه نرم شدن1630°C ...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
پایدار ابعاد 1-1000 میلی متر پایدار صفحه شیشه ای کوارتز توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیکا شفاف ذوب شده از ماسه کوارتز با خلوص بالا با پایداری شوک حرارتی عالی و انتقال زیاد ساخته شده است.این ماده در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره دمای بالا استفاده می شود. مشخصات جزئیات سریع ...
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
توضیحات محصول: 1.SiO2> 99.99٪ ، لوله کوارتز ذوب شده 2. دمای کار: 1250 3. عملکرد بصری و شیمیایی عالی 4. بدون پوشش سطح ونوزاد . 5. مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست. 6. هر گونه مشخصات می تواند ساخته شود. 7. شیشه کوارتز مواد اسیدی است ، به جز اسید هیدرولوئوریک و 300 درجه سانتیگراد اسید فسفریک حرا...
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
بدون صفحه حباب تخت شیشه ای عملکرد بصری عالی پنجره شیشه ای کوارتز با شکل دایره ای توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با د...
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با درجه حرارت بالا استفاده می شود. کاربرد صفحه کوارتز: مجتمع صنعتی نظامی ، ماشین آلات ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.