| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محتوای SiO2 | 99.9 درصد |
| تراکم | 2.2 گرام در سانتی متر |
| سختي موس | 6.6 |
| نقطه ذوب | 1732°C |
| دمای کار | 1100°C |
| حداکثر دمای کوتاه مدت | 1450°C |
| انتقال نور قابل مشاهده | بالاتر از 93 درصد |
| انتقال طیف UV | 80 درصد |
| نقطه جوش | 1180°C |
| نقطه نرم شدن | 1630°C |
| نقطه کشش | 1100°C |