تولید لوله شیشه ای کوارتز با قطر بزرگ مقاوم در برابر دمای بالا مقاوم در برابر خوردگی
Product Details
| رنگ: | شفاف/شفاف | مواد: | SIO2> 99.99 ٪ |
|---|---|---|---|
| نوع مواد: | JGS1/JGS2/JGS3 | سختی: | مورس 6.6 |
| تراکم: | 2.2g/cm3 | تمساح کار: | 1250 |
| نقطه ذوب کردن: | 1730 | مقاومت در برابر خوردگی: | 30 بار از سرامیک ، 150 برابر از فولاد ضد زنگ |
| برنامه: | فتوولتائیک، نیمه هادی، آزمایشگاهی، صنعتی، شیمیایی، پزشکی، هوافضا، | ||
| برجسته کردن |
تولید لوله شیشه ای شفاف کوارتز,لوله شیشه ای شفاف کوارتز با قطر بزرگ,تولید لوله های شیشه ای شفاف کوارتز,Large Diameter Quartz Clear Glass Tube,Quartz Clear Glass Tube Manufacture |
||
Product Description
- خالصیت بالا: SiO2 > 99.99٪
- دمای کار: 1250°C؛ دمای نرم کردن: 1730°C
- ثبات حرارتی عالی با ضریب گسترش حرارتی پایین
- مقاومت بالای خوردگی در برابر اسید ها و قلیات
- خواص عایق برق برتر
- دوستانه به محیط زیست و ایمن برای سلامتی
- بدون حباب های هوا و خطوط
| مالکیت | توضیحات |
|---|---|
| مواد | کوارتز ذوب شده |
| شکل | راست یا خم |
| تراکم | 2.2 (g/cm3) |
| قطر بیرونی | 2mm ~ 500mm |
| خلوص | SiO2 > 99.99٪ |
| ضخامت دیوار | 1mm ~ 300mm |
| طول | 10mm ~ 4000mm |
| قطر | 2mm~600mm |
| درجه سختی در مقیاس Moh | 6.6 |
| مقاومت در برابر حرارت | دمای کار: 1250°C؛ دمای نرم کردن: 1730°C |
| مقاومت در برابر خوردگی | 1000 برابر بزرگتر از شیشه معمولی |
واتساپ/موبایل:+8617696882108
آدرس:منطقه توسعه اقتصادی شرقی، شهرستان دونگهای، Lianyungang، Jiangsu، چین
Product Highlights
لوله شیشه ای شفاف کوارتز با قطر بزرگ لوله شیشه ای کوارتز از شیشه کوارتز با کیفیت بالا ساخته شده است که از دی اکسید سیلیکون تشکیل شده است.این ویژگی های نوری استثنایی را همراه با حرارت برتر ارائه می دهد.این باعث می شود که آن را ایده آل برای برنامه های کاربردی که نیاز به دمای بالا، فشار بالا و خلوص شدی...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
پایدار ابعاد 1-1000 میلی متر پایدار صفحه شیشه ای کوارتز توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیکا شفاف ذوب شده از ماسه کوارتز با خلوص بالا با پایداری شوک حرارتی عالی و انتقال زیاد ساخته شده است.این ماده در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره دمای بالا استفاده می شود. مشخصات جزئیات سریع ...
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
توضیحات محصول: 1.SiO2> 99.99٪ ، لوله کوارتز ذوب شده 2. دمای کار: 1250 3. عملکرد بصری و شیمیایی عالی 4. بدون پوشش سطح ونوزاد . 5. مراقبت های بهداشتی و حفاظت از محیط زیست. 6. هر گونه مشخصات می تواند ساخته شود. 7. شیشه کوارتز مواد اسیدی است ، به جز اسید هیدرولوئوریک و 300 درجه سانتیگراد اسید فسفریک حرا...
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
بدون صفحه حباب تخت شیشه ای عملکرد بصری عالی پنجره شیشه ای کوارتز با شکل دایره ای توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با د...
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
توضیحات محصول: صفحه شیشه ای کوارتز سیلیس شفاف ذوب شده از شن کوارتز با خلوص بالا با e ساخته شده استپایداری شوک حرارتی عالی و انتقال پذیری بالا.این به طور گسترده ای در نور الکتریکی / لیزر / لنزها / ابزار نوری / پنجره با درجه حرارت بالا استفاده می شود. کاربرد صفحه کوارتز: مجتمع صنعتی نظامی ، ماشین آلات ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.