لوله شیشه ای عایق الکتریکی ، لوله کوارتز با دمای بالا
جزئیات محصول
| نام: | لوله شیشه ای سیلیکا | ویژگی: | عایق الکتریکی |
|---|---|---|---|
| مواد: | SIO2> 99.99٪ | OD: | 3-300 میلی متر |
| انتقال نور: | > 92٪ | نمونه کار: | 1100 |
| سختی: | بینی 6.5 | مزیت - فایده - سود - منفعت: | درجه حرارت بالا |
| برجسته کردن |
لوله کوارتز ذوب شده,لوله سیلیس ذوب شده |
||
توضیحات محصول
لوله شیشه ای عایق الکتریکی ، لوله کوارتز با دمای بالا
لوله شیشه ای سیلیس توضیحات:
| سرسختی | 5.5-6.5 مقیاس 570 KHN 100 |
| مقاومت کششی طراحی کنید | 4.8x107 Pa (N / mm2) (7000psi) |
| مقاومت فشاری طراحی کنید | > 1.1x109 Pa (160،000 psi) |
| مدول فله | 3.7x1010 Pa (5.3x106psi) |
| مدول سختی | 3.1x1010 pa (4.5x106psi) |
| مدول جوان | 7.2x10-10 pa (psi 10.5x106) |
| نسبت پواسون | 0.17 |
| ضریب انبساط حرارتی | 5.5x10-7cm/cm. 5.5x10-7cm / cm. °C (20°C-30°C) ° C (20 ° C-30 ° C) |
| رسانایی گرمایی | 1.4 W/m. 1.4 W / m. °C درجه سانتیگراد |
| گرمای خاص | 670J/kg. 670J / kg. °C درجه سانتیگراد |
| نقطه نرم افزار | 1683 درجه سانتی گراد |
| نقطه آنیلینگ | 1215 درجه سانتی گراد |
| Strain Point | 1120 درجه سانتی گراد |
| پذیرش الکتریکی | 7x107 ohm.cm (350 درجه سانتیگراد) |
| سرعت موج موج برشی | 3.75x103 متر بر ثانیه |
| سرعت موج / موج فشرده سازی | 5.9x103 متر بر ثانیه |
| کمبود صوتی | <11db / m MHZ |
| پایداری شیمیایی (به جز آبگریز) | مقاومت بالا در برابر آب و اسیدها |
| خواص دی الکتریک (20 درجه سانتیگراد و 1MHZ) ثابت استحکام - قدرت عامل ضرر ضریب تلفات |
3.75 5x107 V / M کمتر از 4x10-4 کمتر از 1x10-4 |
ویژگی لوله شیشه ای سیلیکا
مقاوم در برابر خوردگی
In addition to hydrofluoric acid, quartz glass has no chemical reaction withother acid. علاوه بر اسید هیدروفلوریک ، شیشه کوارتز هیچگونه واکنش شیمیایی با اسید دیگر ندارد. Its acid resistance is 30 times that of Ceramic.150 times that of stainless steel Especially the chemical stability at low temperature. مقاومت در برابر اسید آن 30 برابر از سرامیک است. 150 برابر فولاد ضدزنگ به ویژه پایداری شیمیایی در دمای پایین.
که با سایر مواد مهندسی قابل مقایسه نیست.
پایداری خوب
ضریب انقباض حرارتی شیشه کوارتز.
می تواند تغییرات شدید دما را متحمل شود.
شیشه کوارتز تا 1100 ated گرم می شود
همچنین در آب سرد فرو نمی رود.
خوب به نور
شیشه کوارتز در تمام باند های طیفی از بنفش تا قرمز از انتقال خوبی برخوردار است.
انتقال نور مرئی بیش از 93٪ مخصوصاً در منطقه طیف فرابنفش است.
و حداکثر میزان انتقال بیش از 80٪ است.
انژکتوری الکتریکی خوب
مقاومت شیشه کوارتز 10000 برابر بیشتر از حالت معمولی است و حتی در دمای پایین عملکرد الکتریکی خوبی دارد
تصاویر لوله شیشه ای سیلیکا

نمایه شرکت:
Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory is a professional manufacture specialized in research and development of quartz plate,quartz tube,quartz flange,quartz ring,cuvette and quartz instrument. Lianyungang Shengfan کوارتز کارخانه محصولات تولیدی حرفه ای است که در زمینه تحقیق و توسعه صفحه کوارتز ، لوله کوارتز ، فلنج کوارتز ، حلقه کوارتز ، کووت و ساز کوارتز تخصص دارد. The company is located in China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., China. این شرکت در پایتخت کریستال چین - شهر دونگای ، استان جیانگ سو ، چین واقع شده است. 70 km far from Lianyungang port, convenient transportation. 70 کیلومتر دورتر از بندر Lianyungang ، حمل و نقل مناسب.
با مساحت 1000 متر مربع ، اکنون بیش از 30 کارمند داریم که رقم فروش سالانه آن بیش از 5.2 میلیون دلار است.
این شرکت با داشتن فلسفه جهت گیری فناوری ، کیفیت اول ، یکپارچگی و مسئولیت پذیری ، عملکرد پایدار ، اقدام به ایجاد یک شرکت بین المللی با قابلیت عملکرد استاندارد و پایدار می کند.


نکات برجسته محصول
لوله شیشه ای عایق الکتریکی ، لوله کوارتز با دمای بالا لوله شیشه ای سیلیس توضیحات: سرسختی 5.5-6.5 مقیاس 570 KHN 100 مقاومت کششی طراحی کنید 4.8x107 Pa (N / mm2) (7000psi) مقاومت فشاری طراحی کنید > 1.1x109 Pa (160،000 psi) مدول فله 3.7x1010 Pa (5.3x106psi) مدول سختی 3.1x1010 pa (4.5x106psi) مدول جوان 7...
ورق آزمایشی مخزن نمونه XRD نمونه تراشه شیشه ای کوارتز شکاف دار نمونه مخزن قابل تنظیم
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
کیت شیشه ای رآکتور فتوکاتالیتیک
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
صفحات شیشه ای بدون حباب هوا با کیفیت عالی شکل بصری شکل بصری
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
صفحات شیشه ای شیشه ای خالص سختی قوی ضد قلیایی مقاوم در برابر فشار
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.